UBYTOVACÍ BALÍČEK

Léto plné sportu na Vysočině 2021

Ani přes léto nechcete zahálet? Sport a aktivní životní styl je Vaším koníčkem? Pak je pro Vás Vysočina ideálním místem pro strávení příjemného pobytu. Rozprostírá se po zvlněných hřbetech Českomoravské vrchoviny v samém středu České republiky. Kraj protíná hlavní dopravní tepna Česka, dálnice D1, díky čemuž je kraj skvěle dostupný.

Ani my přes léto nezahálíme a připravili jsme pro Vás pobytový balíček nabitý sportovními zážitky. Na kvalitním elektrokole či klasickém kole si můžete udělat spoustu výletů po okolí. Kraj je doslova protkán sítí upravených cyklostezek různé náročnosti. Za návštěvu určitě stojí hrad Pernštejn nebo zřícenina Zubštejn. Svou rozlehlostí láká k vidění i rozsáhlé vodní dílo Vírská přehrada, kde můžete současně obdivovat „Strom roku 2020“ – Chudobínskou borovici. Když sjedete do přilehlé obce Vír, objevíte se v nejaktivnějším údolí České republiky. Na poměrně malé ploše je zde nabídka až dvaceti sportů, mezi nimi například horolezectví, divoká voda, MTB, Via ferraty a další. Zklamáni nebudou ani vyznavači pěší turistiky. V Novém Městě na Moravě na Vás čeká Vysočina aréna a můžete tak navštívit a na vlastní oči vidět zákulisí světového sportu. Zapálené golfisty potěší areál Golf club Svratka 1932. Rodiny s dětmi si přijdou na své v lanovém a zábavním parku Outdoor Domanín v Bystřici nad Pernštejnem. V horké letní dny se můžete současně osvěžit a zrelaxovat v několika přírodních či umělých koupalištích. Na každém kroku Vás bude obklopovat krásná a nedotčená příroda, čistý vzduch, pohoda a spousta energie. Po dni plném zážitků Vám rádi poskytneme komfortní zázemí v našem nadstandardně vybaveném 4* Ala hotelu, kde se o Vás postará náš profesionální tým. Tak neváhejte a navštivte nás, těšíme se!

V rámci aktivního letního pobytového balíčku na 3 noci se můžete těšit na:

 • nadstandardně vybavený dvoulůžkový pokoj (pobyt od neděle do pátku; na výběr příjezd neděle-úterý)
 • bohatou snídani formou švédských stolů
 • luxusní tříchodové menu v restauraci Harenda (předkrm nebo polévka, hlavní chod, dezert)*
 • kvalitní perlivou či neperlivou vodu Romerquelle
 • iontový nápoj a proteinové tyčinky na pokoji
 • mísu ovoce
 • sladké překvapení na pokoji
 • zapůjčení kvalitního elektrokola na celý den (možnost zapůjčení i profesionálního elektrolokola za příplatek)
 • zvýhodněný vstup „1+1 vstupenka zdarma“ do zábavního parku Šikland ve Zvoli nad Pernštejnem
 • poskytnutí Zážitkové karty Vysočiny (více informací o použití Vám rád poskytne personál hotelu)

V rámci ubytování v našem hotelu Vám poskytneme poukazy na taxi, které Vás dopraví do restaurace Harenda a zpět; 30% slevu na vstup do Solné jeskyně v Bystřici nad Pernštejnem a 20% slevu na vstup do Městských lázní v Novém Městě na Moravě.

Komfortní ubytování Vám zajistí parkování zdarma na hotelovém parkovišti, wifi, kolárna a kvalitní zrnková káva po celý den zdarma.**

*v ceně tříchodového menu nejsou nápoje; restaurace není součástí hotelu (informace u personálu hotelu)

** v ceně ubytování není zahrnut poplatek obci ve výši 20 Kč/osoba/den

Pro využití balíčku kontaktujte naši recepci e-mailem: info@alahotel.cz,
nebo telenicky: 777 980 340.

Ala hotel
K Ochozi 1405
593 01 Bystřice nad Pernštejnem
info@alahotel.cz
+420 777 980 340 (recepce)

  Vaše údaje použijeme k tomu, abychom vám odpověděli. Další informace o zpracování osobních údajů naleznete zde.