O NÁS

Hotel byl plně zrekonstruován a otevřen v roce 2018. Následně se v roce 2020 rozrostl o další patro pokojů. V současnosti tak můžeme hostům nabídnout 15 nadstandardně vybavených dvoulůžkových pokojů různých kategorií. Na vavřínech neusínáme a stále se snažíme zlepšovat, od výběru té nejkvalitnější kávy, nových chutí na našem snídaňovém rautu, doplňků na pokojích pro Vaše maximální pohodlí až po nabídku aktivit a možností vyžití v okolí hotelu.

Styl hotelu je laděn do industriálního nadčasového designu. Snoubí v sobě moderní, avšak zároveň praktické prvky, abychom mohli našim hostům nabídnout vše, co na svých cestách potřebují.

Jsme menší firma rodinného charakteru a rádi se o Vás postaráme i v oblasti gastronomie, kde máme více než 25leté zkušenosti. Nabízíme ucelená řešení, kdy můžete využít i naši restauraci, která je vzdálená příjemnou procházkou kousek od hotelu. Ať již na večeři, konferenci, oslavu narozenin nebo důležité setkání spojené s cateringem. Pro maximální pohodlí našich hostů zajišťujeme v rámci ubytování dopravu tam i zpět.

Vysočina je malebný kraj s velkým potenciálem. Na každém kroku Vás bude obklopovat krásná a nedotčená příroda, čistý vzduch a spousta energie. Tak neváhejte a navštivte nás, těšíme se!